Науковий вісник Одеського національного економічного університету 2017, 3, 102-117

Основні особливості регіонального розвитку в Азербайджані

Кулієв Канан Аліовсат огли
Азербайджанський державний аграрний університет, e-mail:matlabm@yandex.ru

Кулієв Канан Аліовсат огли. Основні особливості регіонального розвитку в Азербайджані. / К. Кулієв // Науковий вісник Одеського національного економічного університету: зб. наук. праць; за ред.: М.Д.Балджи (голов.ред.). (ISSN 2409-9260). – Одеса: Одеський національний економічний університет. – 2017. – № 3(245). – С. 102-117.

У статті досліджена політика соціально-економічного розвитку країни і взаємозв'язок регіональної політікіс цим процесом. Розглянуто ступінь складності регіонального соціально-економічного розвитку, поряд з загальнореспубліканські факторами розвитку приділено увагу чинникам, що випливають з ролі регіонів в цьому процесі, використання природно-економічного потенціалу та географічного розташування. У статті регіональний розвиток розглядається в якості складової частини соціально-економічного розвитку.

регіональний розвиток, стійка економіка, соціально-економічна політика, ринкова економіка, світова економіка.

JEL classification: О100 О530

1. Указ Президента Азербайджанской Республики (22 марта 1999 г.) «О дополнительных мерах по ускорению реформ в аграрной сфере». (www. prezident.az).
  2. Государственной программа надежного обеспечения населения продовольствием в Азербайджанской Республике в 2008—2015 гг." Указ президента Азербайджанской Республики (25 августа 2008 г.).
  3. Аббасов А.Ф. Роль финансово-кредитного регулирования аграрной сферы в обеспечении продовольственной безопасности. //Финансы и учет//5, Баку, 2004, с.42 (на азербайджанском языке).
  4. Аташов Б.Х. Актуальные проблемы продовольственной безопасности. Баку, Элм, 2005, с.211 (на азербайджанском языке) .
  5. Ибрагимов И. Проблемы развития сельского хозяйства и формирование предпринимательства. Баку, 2005 (на азербайджанском языке)
  6. Ибрагимов И. Экономика аграрной отрасли. Баку, Элм, 2016, с.217 (на азербайджанском языке).