Науковий вісник Одеського національного економічного університету 2017, 5, 32-43

Денисевич Єлизавета
студентка, факультет економіки, менеджменту та права, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, e-mail:delizzon@gmail.com

Зайцева Діана

Бондарчук Людмила
кандидат економічних наук, доцент кафедри менедженту та адміністрування, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, e-mail:delizzon@gmail.com

Денисевич Єлизавета, Зайцева Діана, Бондарчук Людмила. Прогресивні підходи до залучення персоналу на керівні посади у рамках сьогодення. / Э. Денисевич, Д. Зайцева, Л. Бондарчук // Науковий вісник Одеського національного економічного університету: зб. наук. праць; за ред.: М.Д. Балджи (голов. ред.). (ISSN 2409-9260). – Одеса: Одеський національний економічний університет. – 2017. – № 5(247). – С. 32-43.

Стаття присвячена проблемі пошуку та оцінки прогресивних підходів відбору працівників на керівні посади у рамках сьогодення. Досліджено основні джерела залучення управлінського персоналу залежно від мети, яку переслідує підприємство. Проаналізовано на основі досвіду зарубіжної компанії ефективні підходи до підбору топ-менеджерів, які б комплементували існуючій стратегії, організаційній культурі та вектору розвитку організації.

пошук та відбір топ-менеджменту, джерела залучення керівників, сучасні підходи до підбору, рекрутмент, brainteaser-інтерв’ю, стрес-інтерв’ю.

JEL classification: М120

УДК: 331.108(045)

1. Солнцева Н. В. Graduaterecruitment як ефективний метод підбору персоналу у сучасних умовах / Н. В. Солнцева. // Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. – 2015. – №14. – С. 236–240.
  2. Шипуліна В. О. Новітні підходи до залучення кадрових ресурсів / В. О. Шипуліна, О. В. Каспрук. // Вісник Хмельницького національного університету. – 2009. – №3. – С. 111–117.
  3. Дорош І. М. Забезпечення необхідного рівня стресостійкості працівників підприємства на етапі їх працевлаштування / І. М. Дорош. // Економіка:реалії часу. – 2015. – №1. – С. 90–94.
  4. Кузнецова К.В. Информационные методы підбора кадров / К. В. Кузнецова // Информационные технологии в науке, управлении, социальной сфере и медицине: сборник научных трудов III Международной научной конференции. – Томск: Изд-во ТПУ, 2016. – Ч. 2. – С. 92–96.
  5. Доровський О. Ф. Новітні напрямки підбору висококваліфікованого персоналу в сучасному бізнесі / О. Ф. Доровський, О. В. Іванісов // Науково-технічний збірник. – 2014. – №113. – С. 279–284.
  6. Авруцкая С. Г., Воробьева Т. Ю. Современные методы отбора персонала в России / С.Г. Авруцкая, Т. Ю. Воробьева // Успехи в химии и химическойтехнологии. – 2014. – Т. 28. – № 4. – С. 107-109.