Науковий вісник Одеського національного економічного університету 2017, 10, 217-228

Економічна безпека фумігаційних підприємств

Чубенко Михайло
магістр, Одеський національний економічний університет, e-mail:fop.chubenko@gmail.com

Чубенко М. Економічна безпека фумігаційних підприємстви/ М. Чубенко // Науковий вісник Одеського національного економічного університету: зб. наук. праць; за ред.: М.Д. Балджи (голов. ред.). (ISSN 2409-9260). – Одеса: Одеський національний економічний університет. – 2017. – № 10(252). – С. 217-228.

В умовах нестабільності і суперечливості реформаційних процесів однією з найважливіших завдань науки і практики стає розробка і реалізація системи економічної безпеки підприємства. Українські підприємства (організації) змушені адаптуватися до умов політичної та соціально-економічної нестабільності і вести пошук адекватних рішень найскладніших проблем і загроз своєму функціонуванню. Економічна безпека - це стан будь-якого господарюючого суб'єкта, що характеризується наявністю стабільного доходу та інших ресурсів, які дозволяють підтримати рівень життя на поточний момент і в найближчому майбутньому. У статті розглянута модель забезпечення економічної безпеки фумігаційних підприємств , визначені можливі загрози економічній безпеці, пропонуються шляхи формування ефективної системи взаємозв'язків і відносин з різними суб'єктами господарювання. Узагальнено фактори, що формують відповідний рівень економічної безпеки підприємств фумігації.

економічна безпека, фумігаційне підприємство, фумігант, загрози економічної безпеки, розвиток підприємств.

JEL classification: М200 М210

1. Шемаєва Л.Г. Забезпечення економічної безпеки підприємства на основі управління стратегічною взаємодією із суб'єктами зовнішнього середовища: монографія. – К.: НІПМБ, 2014. – 204 с
  2. Козаченко А.В., Пономарьов В.П., Ляшенко А.М. Економічна безпека підприємства: сутність та механізм забезпечення: монографія. – К : Лібра, 2013. – 280 с.
  3. Логутова Т.Г., Нагаєвський Д.І. Економічна безпека підприємства: сутність, завдання і методи забезпечення // Теоретичні та практичні аспекти економіки та інтелектуальної власності: зб. науч. праць. – Маріуполь, 2011. – Т. 2. – С. 204-207.
  4. Шалагін Д. А. Методологічні основи формування економічної безпеки підприємства // Вісник Білоруського національного технічного університету. – 2010. – № 1. – С. 98-102.
  5. Григорук С.С. Формування механізму управління економічною безпекою підприємства: автореф. дис. ... к.е.н. – К., 2015. – 21 с.
  6. Грунин О.А., Грунин С.О. Экономическая безопасность организации. – СПб.: Питер, 2013. – С. 160-176.