Науковий вісник Одеського національного економічного університету 2016, 4, 109-117

Карпов Володимир,
кандидат економічних наук, доцент, Одеський національний економічний університет,e-mail:karpov 1958@yandex.ua

Матінян Вероніка
студентка, Одеський національний економічний університет, Одеський національний економічний університет, e-mail:karpov 1958@yandex.ua

Карпов В., Матінян В. Розробка бізнес-плану проекту розширення діяльності підприємства (на прикладі ресторану «БРАЗЗАВИЛЬ» МНВІКП «СУЗІР'Я СТРІЛЬЦЯ» TOB)/ В. Карпов, В. Матінян // Науковий вісник Одеського національного економічного університету: зб. наук. праць; за ред.: М.Д. Балджи (голов. ред.). (ISSN 2409-9260). – Одеса: Одеський національний економічний університет. – 2016. – № 4(236). – С. 109-117.

В статті досліджені процеси обгрунтування та оцінки ефективності інвестиційного проекту створення ресторану на базі діючого підприємства МНВІКП «СУЗІР'Я СТРІЛЬЦЯ» TOB; Викладені методологічні основи розробки бізнес-плану інвестиційного проекту по створенню нового бізнесу; проаналізовано аспекти інвестиційного проекту створення ресторану у готелю в м. Одеса. Наведені показники економічної оцінки проекту і його ефективності..

готельний бізнес, ресторан, бізнес-план проекту,інвестиційний проект, аналіз ринку, задум проекту, ефективність проекту.

JEL classification: R400

1. Волков И.М., Грачева M.B. Проектный анализ. - M.: «Инфра- М», 2009. – 496 с.
  2. Керівництво з питань проектного менеджменту: Пер. з англ. /Підред С.Д. Бушуєва, - 2-е вид., перероб. - К.: Видавничий дім "Деловая Украина", 2000. - 198 с.
  3. Карпов В.А. Горбаченко С.А. Аналіз підприємницьких проектів,- Одеса: ОНЕУ, 2013. – 125 с.
  4. Карпов В.А. Горбаченко С.А. Аналіз підприємницьких проектів. Друге видання - Одеса: Атлант, 2015.- 241 с.
  5. Карпов В.А. Планування та аналіз підприємницьких проектів,- Одеса: ОНЕУ, 2014.- 218 с.
  6. Кучеренко В.Р., Карпов В.А., Маркитан A.C. Бізнес-планування фірми,- К.: Знання, 2006 - 423 с.
  7. Ястремська О. М. Інвестиційна діяльність промислових підприємств: методологічні та методичні засади: Монографія. - 2-ге вид. - Х.:ІНЖЕК, 2004. – 312 с.
  8. Яструбецька U.C. Грошові потоки в оцінці інвестиційного проекту підприємства // ФінансиУкраїни. - 2005. - №5. - С. 101-109.