Науковий вісник Одеського національного економічного університету 2017, 3, 117-125

Проблема управління витратами торговельних підприємств

Однолько Вікторія
Кандидат економічних наук, Одеський національний економічний університет, e-mail:oneu.oda@ukr.net

Однолько Вікторія. Проблема управління витратами торговельних підприємств. / В. Однолько // Науковий вісник Одеського національного економічного університету: зб. наук. праць; за ред.: М.Д.Балджи (голов.ред.). (ISSN 2409-9260). – Одеса: Одеський національний економічний університет. – 2017. – № 3(245). – С. 117-125.

В статті розглянуті основні етапи стратегічного управління торговельним підприємством. Визначено комплекс основних стратегічних підходів та засобів, спрямованих на забезпечення ефективного розвитку підприємств, виходячи із внутрішніх можливостей та зростаючої конкуренції.

витрати, ефективність, дохід, втрачені можливості.

JEL classification: F190

1. Мазаракі А.А. Торговельне підприємство: стратегія, політика, конкурентоспроможність : монографія / А.А. Мазаракі, Д.М. Тнеслінський, І.В. Смолін. – К. : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2010. – 384 с.
  2. Нємцов В.Д. Стратегічний менеджмент / В.Д. Нємцов, Л.Є. Довгань. – К. : ТОВ "УВПК ЕксОб, 2009. – 560 с.
  3. Офіційний сайт Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.ukrstat.gov.ua.
  4. Сайт Головного управління статистики у Хмельницькій області [Електронний ресурс]. – Режим доступу : www.statbrd.ic.km.ua/
  5. Смолін І. В. Стратегічне планування розвитку організації : [монографія] / І. В. Смолін. – К. : КНТЕУ, 2004. – 344 с.